מודעות

דלתות אלומיניום

    יתרונות רבים לדלתות אלומיניום ובראשן ניתן למנות את הקלות והעמידות של מתכת מיוחדת זו. האלומיניום נחשב לאחד החומרים החזקים ביותר בטבע, והוא מעניק לפריטים אשר עשויים ממנו את העמידות רבת השנים, לצד קלות מפתיעה ונוחה. המתכת הקלה משמשת ליצירת פריטים שימושיים רבים, ובין היתר נבנים באמצעותה פרגולות, מעקות, סורגים ומפתחים כמו חלונות ודלתות.

    דלתות אלומיניום מבודדות את החלל בו הן מוצבות מרעשי הסביבה, והן אוטמות אותו באופן יעיל כנגד פגעי מזג האוויר, הרוח והחום. את חומר האלומיניום אין צורך לתחזק כמעט והוא שומר על חזותו הדקורטיבית לאורך שנים רבות. זוהי אחת הסיבות שדלתות מסוג זה מבוקשות ונרכשות אפילו יותר מדלתות עץ, אשר מאבדות את המראה הנאה לאחר זמן מה, ויש לתחזק אותן  באופן שוטף כפי שיש לנהוג עם כל פריט העשוי מעץ.

    דלתות מחומר זה פופולאריות גם בבתי עסק ומוסדות ציבור, כאשר החוזק שלהן מרתיע ואנדליסטים ופורצים, וניתן גם לשלב בהן מערכות אזעקה משוכללות. דלתות אלומיניום משמשות כמעט כל בניין משותף אשר זוכה לכניסה מסודרת, והן מעניקות למבנה המגורים חזות נאה ומוצר עמיד ואיכותי. דלתות אלומיניום משולבות בעיצובים נאים במערכות אינטרקום והן תואמות לעיצוב תיבות הדואר במראה כולל ומושלם.

    את הדלתות ניתן להזמין בכל גודל ורוחב, כאשר מעצבי הפריטים מעניקים לדלתות עיצובים ואופי מיוחד, בשילוב עם זכוכיות בצבעים שונים, משקופים הזוכים לפיתוחים מעניינים, וידיות מעוטרות או פריטים המעוצבים בפירזול. דלתות אלומיניום אשר עוברות תהליך של גילוון, שהינו ציפוי מגן המבוצע בחום או בקור, באמצעות אבץ, נהנות מהגנה בפני קורוזיה ונזקי חלודה, ועלותן מתומחרת בהתאם. יש לשאול את המוכרים בחנויות המתמחות האם הדלת זכתה בהגנה זו, ולתחזק את הדלת באופן שונה במקרים בהן לא עברו את התהליך.

נסו גם: