מודעות

דלתות כניסה

    הכניסה היא החלק הראשוני אשר נגלה לכל עין, ומכאן חשיבותם הרבה של דלתות כניסה משובחות. דלתות אלה משמשות מבני מגורים, משרדים ומוסדות ציבור והן עשויות להיות פשוטות בתכלית, ולהגיע כחלק מהמבנה המוגמר. עם זאת בוחרים רבים להשקיע באיכותם ובעיצובם של פריטים חשובים אלה, אשר משמשים לא רק להגנה ולתחושת הבטחון האישי, אלא גם כאביזר עיצובי אשר מוסיף ערך רב למבנה.

    בבואכם לבחור את הדלת הראויה לכם חשוב כי תקפידו על בחירת הסגנון העיצובי הרצוי לכם, סגנון אשר יתאים לעיצוב החלל כולו, ולא יבלוט באופן בלתי טבעי בסביבתו המוכרת. דלתות כניסה אינן חייבות להיות יקרות מידי אולם רבים יעדיפו להשקיע בפריט המיוחד ולשוות לו מראה מהודר, גם אם הוא בנוי מחומרים זולים באופן יחסי. דלתות כניסה מצופות בלמינציה, טפטים מיוחדים ומודבקים או פורמייקה, יכולים להיראות נפלא על גבי הדלת ולעטות כל צבע שתבחרו, אולם יש לזכור כי מאחר ומדובר בציפוי הוא עשוי להתרופף ולהיפגם במהלך הזמן. ניתן לשפץ ולתקן דלתות כניסה שנפגמו במהלך השנים, אולם ההדבקה החדשה לא תמיד תזכה את הדלת במראה האופטימאלי.
    רבים בוחרים לרכוש דלתות כניסה אשר עשויות פלדה יצוקה משמשות מבני מגורים, בתי עסק, מפעלי תעשייה ומבנים שמורים, כאשר ניתן לרכוש גם דלתות ממוגנות אשר מצויידות במערכות אזעקה משוכללות. חלק מהדלתות הללו עוברות תהליך גילוון אשר מונע את היווצרות הקורוזיה ונזקי החלודה, אולם מחירן גבוה יותר משל הפריטים הרגילים.

     עם זאת ועל אף הפופולאריות של דלתות פלדה ודלתות אלומיניום, לא סר עדיין סוד קסמן של דלתות כניסה מעץ, אשר משדרות חום והרמוניה ומשתלבות בכל סביבה. בין העיצובים האהובים אפשר למצוא דלתות אשר בנויות משני חלקים, ונפתחות פנימה או החוצה, על פי צורכי החלל והעדפת הדיירים.

נסו גם: