מודעות

דלתות לבית

    הבית הישראלי שואף לעיצוב מודרני,עיצוב מטבחים, עיצוב חדרי אמבטיה וכו' אך יחד עם זאת מבקש ליצור קווים רכים בדמותה של עיירה כפרית, עם צבעים חמים ומלטפים. אחד מהאלמנטים הבולטים העשויים ליצור קווים אלו, הוא העץ הטבעי, שבימינו מייצג יוקרה ואיכות, לאור מחירו היקר בשוק. בבחירת דלתות לבית יש לעשות החלטה בנוגע אל החומר ממנו הדלתות עשויות, לרוב נראה כי הבחירה השולטת לדלתות פנים הבית הוא העץ ובנוגע לדלת הכניסה ההתלבטות היא בין דלת מעץ מלא לבין דלת פלדה מעוצבת עם תוספת של פסי אלומיניום, צוהר או כל תבליט אחר שיעצב את הדלת בצורה ייחודית.

    דלתות מעוצבות


    דלתות לבית פרטי, בשונה מדירה בבניין, הן דלתות אשר חשופות למזג האוויר, ללחות, לרטיבות וכמובן לשמש. לכן, יש לשים דגש על השימוש של הדלת וברגע שהדלת מיועדת לבית פרטי, חשוב לבחור בחומר חזק ויציב שיעמוד בפני תנאי מזג האוויר השונים. ישנן דלתות לבית עשויות מעץ שנצבעו בצבע נטול רעלים והוכנסו לתנור מיוחד, היוצר שכבת הגנה על הצבע וגורם לכך שהדלת תישמר הן מלחות וגשמים והן מקרני השמש. גם דלתות לבית עשויות מפלדה מביאות חידוש ייחודי לעיצוב הבית, באמצעות מבחר של עיצובים אומנותיים, עם תוספות מפתיעות שמקשטות את הדלת. בנוגע לדלת הכניסה האלמנט החשוב ביותר הוא הבטיחות, כל עוד המנעול איכותי ומקנה ביטחון לבני הבית, כל השאר הוא בגדר טעם אישי.

    דלתות פנים

    דלתות לבית אשר ימוקמו בחדרי הבית צריכות להיות אטומות מפני רעשים, כך שתהיה פרטיות לכל דייר בבית. כמו כן, חשוב לשים לב לצבע הדלת, לוודא כי הוא תואם לצבע הקירות בחדר. אחת כמה וכמה שמדובר בחדר קטן, אותו אתם מנסים להגדיל מבחינה ויזואלית. ברגע שהדלת תהווה המשכיות לקירות החדר ותיצור ריבוע אינסופי, החדר ייראה הרבה יותר גדול ממה שהוא. דלתות לבית הן גם דלתות של חדר האמבטיה והשירותים. חשוב לשים לב כי הדלת אותה אתם רוכשים לחדרים הקטנים בבית, תהיה דלת עם מסילות, שניתן לפתוח ולסגור, כך שהיא לא תחדור לחלל החדר ותקטין אותו משמעותית. ברכישת דלתות לבית יש להקדיש מחשבה רבה לכל פרט ופרט.


נסו גם: