מודעות

דלתות מעוצבות

    דלתות מעוצבות משלבות אמירה וטעם אישי והן משקפות את אופיו של המבנה, ואת היצירתיות של בעל הבית. דלתות אלה תורמות לא רק ליצירת חיץ והפרדה בין פנים הבית לבין הסביבה החיצונית אלא משמשות גם כאלמנט עיצובי מרשים.

    אדריכלים, מרצים בתחום לימודי עיצוב פנים ובעלי המקצוע בענף, ימליצו לכם להשקיע בדלתות מיוחדות בכדי לתרום לאווירה היוקרתית בכניסה לביתכם, כאשר הענף המפותח עוסק גם בעיצוב דלתות פנים לשאר חלקי הבית. דלתות מעוצבות נבנות מחומרי גלם שונים ובין היתר מפלדה, אלומיניום או עץ באיכויות שונות. בנוסף משולבות בדלתות רבות זכוכיות איכותיות אשר תפקידן להחדיר אור טבעי לחלל המבנה, כאשר מדובר בזכוכיות בצבע חלבי ואטום, או בזכוכית שקופה, על פי טעמם האישי וצורכיהם של הדיירים.

    בדומה לשולחנות מעוצבים ופריטי ריהוט אחרים אשר תוכננו בקפידה, גם דלתות מעוצבות נחשבות רהיט בפני עצמן, והן מאופיינות במשקופים מיוחדים אשר ניתן לבנות מפריטי פרזול או מעץ מלא ואיכותי, בעל פיתוחים ועיטורים דקורטיביים. גם זכוכיות ויטראז' משולבות בפריטים היפים ותורמות לחלקה החזותי של הדלת. על עיצוב הידיות ניתן דגש מיוחד כאשר גם כאן אפשר להזמין ולעצב ידיות מפורזלות, או ידיות כפריות מעץ, אלומיניום צבוע באופן מיוחד, ועוד. ניתן להזמין דלתות אשר נצבעות באמצעות צבע מעכב בעירה אשר מעניק יתר בטחון לדייריו, בכל הנוגע למיזעור ומניעת דליקות. 

    נהוג לחשוב כי דלתות מעוצבות הן נחלתן של עשירים בלבד, אולם כיום מציגות החברות המתמחות דלתות דקורטיביות אשר עלותן אינה כה גבוהה והן עשויות מאלומיניום או מעץ ומצופות בפורניר, וכוללות ידית מפורזלת אשר מושכת את תשומת הלב, או רק משקוף מעוטר ומצודד. דלתות פנים עבור חדרי מגורים בבתים פרטיים, מותאמות לעיתים לדלת הכניסה המעוצבת בפתח המבנה, אולם ניתן להתאימן גם לאופי ולאווירה העיצובית הכללית בחדרים השונים.

    עיצוב דלתות רווח גם עבור המגזר העסקי ומשרדים ועסקים רבים רוכשים דלתות מעוצבות שיהוו כרטיס כניסה מרשים למשכנם. את הדלתות היפות נהוג להציב גם בכניסה לחדרים החשובים, כמו חדר הישיבות או חדר המנכ"ל, ובכך ליצור רושם חזותי עז.

נסו גם: