מודעות

דלתות

  דלתות חיוניות לסגירתם של מבנים והפרדתם מהסביבה החיצונית, אולם בניגוד לימי העבר הרי שבשני העשורים האחרונים, הן נושאות גם תפקיד עיצובי רב ערך.
  בין מגוון סוגי הדלתות אפשר למצוא דלתות כניסה ובין היתר דלתות עץ, דלתות פלדה, דלתות ממוגנות, ודלתות הזזה המשמשות בתוככי מבנים.

  דלתות עץ נחשבו מבוקשות מאז ומתמיד, וגם היום לא אבד סוד קסמן. דלתות אלה משמשות כדלתות פנים ויוצרות חיץ והפרדה בין החללים השונים בתוך המבנה, אולם הן זוכות גם לעיצובים מרהיבים ומיוחדים כדלתות כניסה, ונחשבות גם בטיחותיות למדי כנגד פריצה.

  גם לדלתות האלומיניום יתרונות רבים, ובין היתר ניתן למנות את העובדה כי מדובר בחומר עמיד ויציב מאוד, אשר נחשב לאחד החומרים החזקים ביותר בטבע. דלתות מסוג זה ניתן לעצב במגוון צבעים רחב, והן משמשות בעיקר כדלתות כניסה לבתים פרטיים, למשרדים ולמוסדות ציבור.

  דלתות פלדה משמשות מבנים רבים והן ידועות כבטוחות מאוד. דלתות אלה משמשות מבני תעשייה, מוסדות ציבור, בתי עסק ובתים פרטיים. יש שבוחרים בדלתות ממוגנות ובטכנולוגיות אבטחה מתקדמות, בכדי להגביר את תחושת הבטחון האישי.

  בפנים המבנה נהוג להשתמש פחות בדלתות אלומיניום ופלדה, ולהעדיף דלתות עץ או אפילו פלסטיק מאסיבי. דלתות פנים מעץ נבדלות באיכותן זו מזו, והן מיוצרות מעץ סנדוויץ', M.D.F או מעץ מלא ומשובח. כמו כן קיימות דלתות נפתחות ובהן דלתות הרמוניקה, אשר נפתחות בצורת אקורדיון, ומיועדות בעיקר לפתחי חללים אשר זקוקים לניצול מירבי של שטחם. 

  בין הפריטים הרבים בענף המפתחים המגוון, ניתן למצוא גם דלתות מעוצבות, ואף להזמינן בכל גודל וצבע מבוקש. כמו בכל תחום עיצובי הרי שגם כאן השמיים הם הגבול, והפרמטרים העיקריים הנלקחים בחשבון בעת הרכישה, הם צורכי המבנה, הדקורטיביות של הפריט המבוקש, והתקציב אשר בכוונתו של הלקוח, להשקיע במוצר המוגמר.

נסו גם: