מודעות

חלונות אלומיניום

    חלונות אלומיניום נמצאים כמעט בכל מבנה והם מצטיינים ביתרונות רבים. חלונות מסוג זה הוכנסו לשימוש בישראל לפני כשלושה עשורים והם משולבים בחומרים נוספים וידועים ביתרונות הבידוד והאיטום שלהם.

    לחלונות תפקיד חשוב הן בעונות החורף הגשומות והן בעונות הקיץ החמות. חלונות אלומיניום התגלו כיעילים למדי כנגד פגעי מזג האויר והם מסוגלים לבודד את חלל המבנה באופן איכותי ביותר מפני דירה של גשם, קור ורוח. במקביל הם מצויינים למניעת אפקט החממה הידוע, ושומרים על הטמפרטורה בחדר, ובייחוד כאשר בחלל פועלים אמצעי המיזוג.

    בבתים פרטיים רבים בישראל מותקנים חלונות אלה, וקבלנים נוטים להמליץ עליהם גם כאשר מדובר במבנים פרטיים המצויים בתהליך בנייה. חומר האלומיניום, בניגוד לחלונות העץ, אינו דליק והוא עמיד ומבריק גם לאורך שנים. את החלונות ניתן לעצב בסגנונות ייחודיים רבים, כאשר הלקוח יוכל לבחור בקשת צבעים רחבה ולהתאימם לעיצוב הפנים הכולל. גם בבניית משרדים ומוסדות ציבור נעשה שימוש נרחב בחלונות אלומיניום, כאשר מבנים אלה זוכים באטימה ההרמטית של פרופיל האלומיניום, ובאלמנט עיצובי רב ערך.

    מסגרות האלומיניום מעוצבות במידות שונות ומחוברות זה לזו במיומנות תוך שהן יוצרות מסגרת מושלמת לכל מפתח חלון. בין הפריטים גם חלונות הזזה קלים במיוחד אותם ניתן לפרק בקלות, בכדי לנקות אותם מפעם לפעם באופן יסודי, ולהשיבם אל המסילה. למסגרות היפות של חלונות האלומיניום מותאמת זגוגית חסינה בעוביים שונים, כאשר ניתן גם להזמין את הפריטים על פי טעם וצרכים אישיים, ולשלבם בעיצובים אישיים במפתחים אשר במבנה.

    חלונות מסוג זה מגיעים עם תו תקן ויש לוודא זאת בעת מעמד הרכישה. תחזוקתם של חלונות אלומיניום פשוטה וקלה והיא כוללת את ניגוב החלונות וניקוי מאבק, ושימוש בספריי או בצבע שמן מיוחד, אשר שומר על המראה המבריק והדקורטיבי של הפריט, לאורך שנות חייו הרבות.

נסו גם: