מודעות

מחיצות דקורטיביות

    מחיצות דקורטיביות מיועדות להפריד בין חללים, בדרך יפה ואסתטית. מחיצות אלו מבוקשות בבתי עסק, במשרדים ובמבני ציבור, וכמו כן בבתי מגורים רבים.
    מחיצות דקורטיביות יכולות להיבנות מחומרים שונים ובין היתר מגבס אותו ניתן לעצב בקלות ובנוחות. הגבס הינו חומר ידידותי אשר אפשר לעצבו בדרכים רבות, כאשר אפשר למקם במחיצה עצמה נישות מעניינות להנחת חפצי נוי, וכך להרוויח פינה מושקעת ומעוצבת אשר מטרתה הראשונית היתה להפריד בין חללים וליצור חיץ.

    בשוק הרחב ניתן לרכוש או להזמין על פי בחירה אישית, מחיצות דקורטיביות מזכוכית אשר דרכה ניתן לראות את המתרחש מהעבר השני. מחיצות אלה בנויות מזכוכית חסינה בכדי לנוע מקרים מצערים בהם תתמוטט ותתרסק חלילה הזכוכית, כתוצאה מחבלה בלתי נמנעת. את הזכוכית ניתן להזמין בעיצובים שונים כאשר היא מעוטרת בציורים שונים על פי בחירת הלקוח, או עוטה כיתובים מיוחדים כיד הדמיון הטובה. מחיצות דקורטיביות אלו מניחות לאור לחדור אל תוככי החללים השונים, ולכן היא אהובה ומבוקשת.  

    ניתן לעצב מחיצות דקורטיביות גם מעץ אשר יזכה לגילופים ופיתוחים. בחנויות הרבות תמצאו מחיצות מוכנות על פי מידות, ובין היתר גם מחיצות ניידות בעלות דלתות אקורדיון, אשר נפתחות לכדי תמונה אתנית מעניינת. פריטים מסויימים יכולים לשלב מתכת וזכוכית, גבס וזכוכית, ואפילו זכוכית ועץ החוברים יחדיו. המחיצות משתלבות בצורה הרמונית ונפלאה עם פרקטים או דקים לעיצוב הבית. 

    במקומות ציבוריים כמו חדרי מלון, אולמות אירועים, בריכות ומרכזי ספא, משתמשים במחיצות דקורטיביות ומושכות לעין, אשר מפרידות מצד אחד בין החללים השונים, כך שניתן יהיה לקיים בד בבד מספר אירועים במקביל. מחיצות אלה תהיינה מחיצות אקוסטיות בעלות יכולת איטום ובידוד מרעשי הסביבה. מצד שני זוכות המחיצות במקומות הומי קהל אלו, לעיצובים מרהיבים אשר צדים את העין ומייפים את החלל באופן מיוחד. בדרך זו מרוויחים בעלי העסקים אפקטיביות מושלמת, לצד עיצוב קירות ושידרוג המראה הכללי של המקום.

נסו גם: