מודעות

סוככים

    סוככים מאפשרים הצללה והגנה מפני השמש, וניתן למצוא אותם בבתים פרטיים ובעסקים. סוכך יכול לשמש אתכם בגינתכם, כאשר אתם יושבים מתחת לשולחן בקדמת המרפסת, או להצליל את החנייה הביתית, והוא ידוע בהשפעתו המטיבה כנגד אפקט החממה. גם בעלי עסקים רבים נוהגים להזמין התקנות של אביזרים אלו בשטחם, בכדי להצליל איזורים מסויימים.

    בין יתר הפריטים המשובחים ניתן למצוא סוככי זרועות ומרקיזה, סוככי חלון אשר מותקנים על מפתחי חלונות קטנים, וסוככי מסך. אלו האחרונים משמשים בעיקר אולמות ומקומות ציבוריים אשר בהם מוקרנות מצגות, כאשר סוככי המסך מותקנים על גבי אחד הקירות ומעניקים הצללה והחשכה בעת הצפייה החשובה.

    בין מבחר הסוככים נחשבים סוככי זרועות פופולאריים במיוחד, כאשר בתוכם ניתן למצוא סוככים קבועים ועמידים וסוככים אשר זרועותיהן מתקפלות. סוככים אלה עשויים לנוע על מסילות דקורטיביות כאשר ניתן לפתוח ולסגור אותם בהתאם לצורכיכם, ולהצליל את השטח המיועד בכל עת מחדש. עם זאת נחשבים סוככי זרועות קבועים, כאביזרים עמידים ויציבים יותר, ומחירם אף נמוך יותר מן האחרים. לצד היציבות והעמידות הרי שהחסרון באביזרים אלו הוא הקבעון של המוצר למקום בו הותקן, כאשר הזרועות שלו לא מתקפלות אלא קבועות בקיר.

    גם סוככי מרקיזה אהובים על הקהל הישראלי, אשר מכסה באמצעותה את המרפסות הקיציות ונהנה מהצבעוניות הרבה שבמוצר זה. את הסוככים ניתן להזמין בכל גודל וצבע והחומרים מהן היא עשוייה עמידים בחורף כנגד הגשם ובקיץ משמשים כהגנה יעילה למדי מפני השמש היוקדת. המראה העיצובי של המרקיזה אהוב בבתי הקפה ובמסעדות אשר בעליהם נוהגים לארח את היושבים מחוץ למבנה, כאשר מדובר בהצללה דקורטיבית ונאה, ובין היתר גם בשילובי צבעים שונים, על פי בחירתכם.
    סוככים נחשבים לאביזרי הצללה נחוצים ביותר, ובמיוחד במדינות חמות כמו ישראל, אשר נהנית מהשמש נחוץ סוככים לכל מקום במרבית חודשי השנה.

נסו גם: