מודעות

סורגים

  סורגים משמשים להגנה בפני פריצה, גניבה או פגיעה בדיירים שבתוך המבנה, וכאמצעי בטחון כנגד נפילת מבעד לחלון. עוביים של הסורגים משפיע על יעילותם כנגד פריצה והם כוללים מגוון רחב וססגוני של עיצובים מעניינים. ניתן למצוא סורגים קבועים אשר לא ניתן להזיזם וסורגים אשר ניתנים לפתיחה וסגירה באמצעות מנעול ומפתח בטחון.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות סורגים, חברות ובעלי מקצוע מובילים בתחום.


  
 • מסגריית רם רוזנברג

  מסגריית רם רוזנברג פועלת בהצלחה עשרות שנים והיא מתמחה בתכנון וייצור פרופילים בלגיים, דלתות, חלונות בלגיים, סורגים, מעקות, גדרות, שערים ועוד. בחברה תוכלו למצוא את מגוון הפריטים השימושיים והדקורטיביים, אשר יתאימו למפתחים השונים, ויעניקו לחלל מראה עיצובי רב רושם.

  מפה    
 • 
 • אל-סורג

  חברת אל סורג נוסדה בשנת 1986 והיא מספקת פתרונות מיגון והצללה איכותיים. החברה מציעה מערכות מיגון מתקדמות לצורכי הגנה ובטחון בפני פריצות, או שבירה כתוצאה מהדף או חבלה. כמו כן היא מספקת ציפוי זכוכית למניעת קרינת שמש מסוכנת, ולצורכי עיצוב החלונות והמפתחים.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: טיפים לבחירת סורגים לבית

  בין אם אתם גרים בבניין מגורים ובין אם בדירת קרקע, וברצונכם להגן על הבית ולבחור בסורג אידיאלי ואפקטיבי עבורכם, בחירת הסורג צריכה להיות מתוך שיקולים בטיחותיים וכלכליים גם יחד. להלן מספר דגשים בנושא. למאמר המלא

נסו גם: