מודעות

פינוי תכולת דירות

  פעמים רבות, רק כאשר אנו עומדים לעזוב את הדירה בה אנו מתגוררים אנו רואים מול העיניים כמה חפצים וציוד צברנו עם השנים. חלק גדול לא נמצא בשימוש,  פשוט "לא היה לנו לב לזרוק" וכך נשארו אותם חפצים סגורים ונעולים בארון או בבוידעם בלי שיועילו לאיש. כאשר אנו מרכזים את תכולת הדירה לצורך אריזתה והעברתה לדירה החדשה  או בכדי להשאירה מאחור, אנו לא יודעים מהיכן להתחיל. אז הקלו על עצמכם. התחילו מחיפוש חברת פינוי דירות שתדאג לפינוי התכולה שאינה עוברת איתכם הלאה.


  מה ההבדל בין פינוי להובלות?

  פינוי דירה הוא תהליך השונה לחלוטין מהובלות, ולכן אם חברת הובלות מציעה לכם גם שירותי פינוי מומלץ שלא לקחת. מגיע לכם הטוב ביותר- חברה אשר פינוי דירות הוא המומחיות שלה. בניגוד להובלות בהן מקבלים המובילים "מוצר מוגמר"- ארגזים מסודרים של התכולה העוברת הלאה או ריהוט ומכשירי חשמל גדולים הממשיכים לדירה הבאה, שירותי פינוי דירות עושים עבורכם את כל העבודה הקשורה לתכולה שאינה ממשיכה. אם חברת הובלות נכנסת לתוך דירה ארוזה, חברות פינוי נכנסות הישר אל תוך הבלגן והן אלה שעושות את הסדר. גם דירות עמוסות ומבולגנות יוצאות בסוף התהליך מסודרות ונקיות. החברה מבצעת מיון התכולה, אריזתה, סידורה, ניקוי הפסולת ופינויה, ולאחר מכן ניקוי הדירה, חיטוי שלה ובמקרים רבים גם צביעה שלה.


  כיצד נעשה תהליך הפינוי?

  לפני יום הפינוי יגיע נציג של החברה כדי לראות את כמות העבודה המחכה- כמות התכולה, מה היא כוללת, את הגישה לדירה ועוד. כל אלה ישפיעו על מחיר העבודה. מנגד, על מחיר הסופי שתשלמו ישפיע גם ערך התכולה. ככל שתימצא תכולה בעלת ערך הניתנת למכירה, כך יהיה המחיר שתשלמו נמוך יותר. ביום הפינוי יגיע צוות העבודה מוקדם בבוקר. לאחר שיוודא איתכם שהחפצים שאתם רוצים להעביר הלאה הופרדו מהערימה (הענקית בדרך כלל) יתחיל הצוות בעבודה. החפצים ימוינו על פי סוגם ועל פי היעוד שלהם (מכירה, תרומה או השלכה כפסולת). כל התכולה תיארז בארגזים ותועמס על המשאית. במקרה הצורך יעשה שימוש במנוף כדי לפנות חפצים גדולים כמו פסנתר. לאחר הפינוי תעבור הדירה ניקוי וחיטוי. כך, בסוף היום תקבלו דירה מסודרת, נקיה ומוכנה להמשך.


  לאן מגיעה התכולה?

  חברות פינוי דירות עושות הכל בכדי לעשות שימוש חוזר בתכולה. ככל שתכולה רבה יותר נמכרת כך תרוויח החברה יותר כסף. חפצים שמישים אך במצב לא טוב מספיק למכירה יתרמו למגוון ארגונים ועמותות ולמשפחות נזקקות. חפצים שבורים ומקולקלים יושלכו לאתר הטמנת הפסולת העירוני. כך נעשית תרומה גדולה גם לסביבה ולקהילה.


נסו גם: