מודעות

פרגולות

  פרגולות הן אביזר דקורטיבי המיועד להצללה, והן זוכות לעיצובים מיוחדים. את הפריטים תוכלו לרכוש או להזמין מחומרים שונים, ובין היתר מעץ, אלומיניום, ובשילוב זכוכית.

  מדובר בפריטים הנחוצים לכל גינה ומרפסת, וגם למקומות ציבוריים רבים, ובין היתר חופי הים, פארקים, ובריכות השחייה. גם במלונות רבים מוצבות פרגולות ופרקטים אשר תחתן ניתן לנפוש ולנוח בשלווה. יש לזכור כי פרגולות גבוהות יותר יאפשרו מרחב וזרימת אוויר רבה וטובה יותר, אולם לא לכל מבנה יכולה להתאים פרגולה גבוהה.

  אביזרים חשובים אלה תורמים לא רק למראה העיצובי של החצר או הגינה הציבורית, אולם גם מגנים על עורנו מפני מחלות קשות. ניתן למקם פרגולות בכניסה לבתים או בחצר האחורית, וליצור פינות קסומות בהן נעים לשבת ולהירגע לאחר יום עבודה, ותענוג לארח תחתן חברים ובני משפחה.

  פרגולות אלומיניום מאריכות שנים והן עשויות מהחומר העמיד אשר עובר תהליך גילוון, כנגד נזקי קורוזיה וכתמי חלודה. פרגולות מסוג זה ניתן לשלב בעיצובים מיוחדים עם עץ או זכוכית, ובצבעים מעניינים ומיוחדים. בחנויות המתמחות תוכלו למצוא גם פרגולות ללא עמודי בסיס, אשר מותקנות על גבי הקיר, והן מכונות 'פרגולות מרחפות'.
  בענף אביזרי ההצללה מוצעות גם פרגולות חשמליות, אשר קוסמות לרבים. מדובר בפריט איכותי ויוקרתי, והוא נוח ופשוט לתפעול. באמצעות פרגולות חשמליות ניתן לכוון ולנתב את עוצמת האור אשר תחדור מבעד לשלביה, ולהתאים את האווירה הנחוצה בכל עת.

  ייעוץ בנוגע לבחירת הפרגולה המתאימה לכם במדוייק, להצללה לגינה עם הסוכך תוכלו לקבל בחנויות המתמחות באביזרי הצללה, שם מועסקים אנשי המקצוע המיומנים. בחנויות אלה תוכלו גם לבחון את סוגי הבד מהם מורכבות הפרגולות השונות ולבצע הזמנה אישית על פי מידות מדוייקות. גם מעצבי גינות מקצועיים יוכלו לסייע לכם בבחירת הפרגולה אשר תתאים בצורה המושלמת לגינת החלומות המעוצבת שלכם.

נסו גם: