מודעות

שערים חשמליים

    שערים חשמליים משחררים את בני האדם מן הצורך לתפעל אותם והם נוחים לשימוש ומבוקשים מאוד בארץ ובעולם.
    שערים חשמליים פועלים באמצעות מנוע חשמלי, אותו ניתן להפעיל בלחיצת כפתור או באמצעות שלט רחוק אשר פופולארי גם בחניונים ובכניסה למקומות עבודה רבים. שערים אלו מגיעים עם תו תקן והם בעלי איכות וגימורים מצויינים, כאשר הם עוברים תהליך גילוון מיוחד אשר מונע מהחומר להעלות כתמי חלודה ולהתבלות, וזוכים לצביעה רב שכבתית.

    שערים חשמליים עשויים לרוב מאלומיניום כאשר כיום ניתן גם לחבר את השער למערכות האזעקה וכך להגביר את הבטחון כנגד גניבה ופריצה. מדובר בשערים אשר מצויידים בחיישנים אלקטרונים, המוצלבים עם המערכת הביתית ומסוגלים להעניק תחושת בטחון והגנה בכל נכס. בין יתר הפיתוחים האחרונים ניתן גם להוסיף ולרכוש פתרון כנגד נעילת השער על עצמים ובני אדם, ומיועדים במיוחד כנגד פגיעה בילדים קטנים, וזאת באמצעות הוספת עין אקלטרונית, הפעולת בדומה לעין המותקנת במרבית המעליות. פתרון מתקדם נוסף מאפשר לבעליו של השער להזין את הקוד לפתיחת השער החשמלי אל תוך המכשיר הנייד שלו, כאשר באמצעותו הוא מתפעל ופותח את השער בנוחיות. את הדגמים החדשים מייצרים באמצעות טכנולוגיות Rexroth.

    שערים חשמליים מהווים פתרון סגירה בטיחותי גם בזמנים בהם גובר החשש לאירועים בטחוניים. בכל כניסה לחניון, אם מדובר במרכז מסחרי כמו קניון, או אם במקומות עבודה וריכוזעי קהל המוניים, מוצב שער חשמלי אשר סוגר את הכניסה לחניון עד שתיבדק המכונית, תא המטען שלה, והאדם אשר יושב בה, כאשר לאחר הבדיקה הבטחונית ניתן להעלות את השער ולאפשר לרכב לעבור. אופן פעולה זה אף מחוייב בשנים האחרונות על ידי משטרת ישראל, כחלק מהפרמטרים למתן רשיון עסק.
    שערים חשמליים ורשימת מתקינים ניתן לאתר באמצעות האינטרנט, או באמצעות ביצוע תכנון מכני מקצועי בנוסף למכרים וממליצים, אשר נהנו משירות טוב במיוחד. יש לזכור ולוודא כי המוצרים אשר תזמינו יהיו מצויידים בתו תקן, וכי תינתן לכם אחריות על ההתקנה ועל המוצר עצמו.

נסו גם: