מודעות

שערים

    שערים מוצבים במקומות ציבוריים ובמבנים פרטיים, ומטרתם להרחיק זרים ולשמש חוצץ בין האיזור הפרטי לסביבת המגורים או העבודה. שערים נמצאים בשימוש יומיומי ולכן חשוב לבחור בפריטים הנוחים והעמידים, אשר יוכלו לשמש אתכם בהנאה וביעילות שנים רבות.

    שערים עשויים מאבן ומעץ שימשו את האדם מימי קדם, כחיץ וכאות וסמל להגדרת השטחים הפרטיים אשר בבעלותו. בהמשך הוקמו ונבנו שערים מחומרים רבים אחרים, ובין היתר ממתכת וברזל, שערים העשויים מפלסטיקים קשיחים, אשר משמשים בעיקר בתוככי מבנים ופחות מחוצה להם, שערי אלומיניום ושערים המשולבים בזכוכית. צורת הפתיחה של השערים אף היא השתנתה עם השנים והיא נעה בין פתיחה סטנדרטית כפי שפותחים כל דלת רגילה, בדרך בה נעשה שימוש גם היום, לבין שערים הזזים על מסילות ונקראים שערי הזזה, כאשר כיום מבוקשים גם השערים החשמליים אשר מופעלים על ידי מנוע חשמלי ומוצבים בכניסה למקומות עבודה, למגרשי חנייה ציבוריים, ולמגרשים פרטיים.

    בארץ נמכרים מרבית השערים עם תו תקן, וחשוב לוודא את הדבר טרם הרכישה. ניתן להזמין שערים לבית במגוון רחב של עיצובים, או לרכוש אותם כשהם מוכנים, על פי מידות סטנדרטיות. את שערי המתכת והאלומיניום מעבירים במפעלים בהם הם מיוצרים תהליך מיוחד אשר מונע את הקורוזיה כתוצאה ממגע עם האוויר הלח ועם הגשם בעונות הקרות. הדבר מבטיח למוצר אריכות שנים ומראה אסתטי גם לאחר זמן רב. שערים לבית אשר עוצבו בדקורטיביות מעידים על מבנה מושקע, כאשר לרוב גם פנים הבית יעוצב באופן אסתטי ומזמין.

    אנשים החוששים מפריצות וגניבות ויכולים לאפשר זאת לעצמם, נוהגים להזמין שערים חשמליים, אותם ניתן גם לחבר ולהצליב עם מערכת האזעקה הביתית, לתחושת בטחון אופטימאלית. מערכות יוקרתיות אלוו מצויידות בחיישנים אלקטרוניים ומחירם הגבוה אינו מרתיע בעלי חברות ואנשים פרטיים אשר מחזיקים בשטחם פריטים יקרי ערך.

נסו גם: