מודעות

תריסים חשמליים

    תריסים חשמליים הם למעשה תריסי גלילה אשר אין צורך להרימם באופן ידני, והם נחשבים יוקרתיים ואטרקטיביים. מוצר מתוחכם זה מצוייד במנוע חשמלי כאשר תריסי הגלילה מורמים ומוגפים באמצעות לחיצה על המתג ולעיתים גם באמצעות שלט. בתריסיםם מסויימים קיימת מערכת חיישנים רגישה וחכמה אשר יכולה לזהות ולמדוד את כמות האור החודרת דרך התריס ולהפעיל את התריסים בהתאם כך שהיא מורידה אותם כאשר כמות האור חזקה מידי, ומרימה אותם בעת שהחדר מחשיך עם השינויים במיקומה של השמש במהלך היום. 

    תריסים חשמליים משמשים בתי עסק רבים ובהם מסעדות ובתי קפה, ובתי מגורים פרטיים. הם עשויים לרוב מאלומיניום או משילוב של אלומיניום עם חומר פוליאורטן מוקצף, וניתן להזמינם במידות שונות ובצבעים רבים. הפריטים החשמליים הוכנסו לשימוש בישראל לפני כעשרים שנה, לאחר שבעולם כבר אימצו את השיטה היעילה והנוחה לשלוט בכמות האור הרצוייה בחדרים.

    התריסים מותקנים בעיקר בסלון הביתי אולם יש שבוחרים באיכות החיים גם בחדרי השינה או במטבח. תריסים אלה פופולאריים במיוחד בבתים צמודי קרקע אשר נהנים מגינה, כאשר הם מפרידים בין הסלון לגינה ומשמשים אביזר דקורטיבי ונוח להפליא.

    בשוק קיימים סוגים רבים של תריסים חשמליים, אותם ניתן להתאים בגודל ובצורה למפתח המבוקש, או להזמינם באופן אישי על פי המידות הנחוצות. בחללים גדולים במיוחד ניתן להתקין מספר תריסים חשמליים. התקנת המוצר כוללת התקנה של ארגז בו פועל המנוע החשמלי של התריס. כמו בכל מוצר חשמלי הרי שגם כאן עשויות להתגלות מפעם לפעם תקלות, ובעלי המקצוע המוסמכים יוכלו לסייע לכם. למרבית התריסים החשמליים תעודת אחריות בת מספר שנים, כאשר לחברות המתמחות מעבדות שירות ומרכזי תיקונים בהם ניתן להסתייע גם לאחר תום תקופת האחריות, בתשלום כמובן.

נסו גם: