מודעות

תריסי אלומיניום

    תריסי אלומיניום נחשבים יציבים ועמידים לאורך שנים רבות, ולכן הם חולשים על נתח ניכר בשוק התריסים המפותח. אלומיניום הוא חומר חזק מצד אחד וקל מצד שני ולכן הוא נמצא בשימוש רחב היקף בכל הנוגע למפתחים. דלתות, חלונות ותריסי אלומיניום משמשים עסקים ובתי מגורים רבים, והם מעניקים נוחות והנאה, לצד דקורטיביות רבה.

    קל לעבד וליצור באמצעות חומר האלומיניום, והוא מאפשר בניית מסגרות לתריסים, ואת שלבי המפרט הנחוצים. בשנים האחרונות נכנסו לשימוש תריסי אלומיניום חשמליים, אשר מצטיידים במנוע חשמלי, וניתנים לפתיחה ולסגירה פשוטים ונוחים, באמצעות לחיצה על המתג החשמלי, או על כפתור השלט הנלווה לעיתים לפריט זה.
    הבחירה בתריסים העשויים אלומיניום חשובה גם במשרדים רבים אשר זקוקים ליכולת שליטה על כמות האור הטבעי אשר חודר דרך החלון, ובין היתר כאשר נערכות ישיבות חשובות או בעת הקרנת מצגות. מדובר בפריט אשר מסוגל לבודד ולאטום באופן טבעי ויעיל את רעשי הסביבה, יתרון מבורך בפני עצמו.

    בתים חדשים הנמצאים בתהליכי בנייה זוכים לאחרונה יותר ויותר למפרטים המצויינים הקשורים באלומיניום, ובין היתר מותקנים בבתים תריסים איכותיים מסוג זה. הצבעים המבוקשים הם לרוב גווני החומים למיניהם, או הצבע הירקרק והדקורטיבי, אולם ניתן להזמין את הפריטים גם בהזמנות מיוחדות על פי מידיות אישיות וצבעים שונים. 

    תריסי אלומיניום נוח ופשוט לתחזק והם אינם זקוקים ליותר ממים וסבון כלים עדין, בכדי להתחדש ולעטות על עצמם מראה נקי ושמור. גם מטלית לחה עשויה לתת את המענה, ובמיוחד אם מדובר בתריסי אלומיניום אשר לא עברו את תהליך הגילוון החשוב. תהליך זה עוסק בציפוי התריסים באבץ, אשר ימנע את הופעת הקורוזיה ואת נזקי החלודה האפשריים. לא כל תריסי האלומיניום זוכים לעבור תהליך חשוב זה, ולכן חשוב לברר את הפרט החיוני טרם מעמד הרכישה.

נסו גם: